Mineralleri Öldürmeden Su Arıtma

Bu yazımızda su arıtma cihazı almak isteyen kişi veya kurumların gerçekten çok merak ettiği bir soruya yanıt vermeye çalışacağız. Televizyon,medya ve internet ortamında su arıtma cihazlarının sudaki mineralleri de arıttığını, bu nedenle zararlı olduklarını belirten içerikler zaman zaman görüyoruz. Fakat bunlar kesinlikle gerçeği yansıtmıyor. Çünkü mineralleri arıtmadan, su arıtma yapmak kesinlikle mümkündür. Öncelikle su arıtma cihazı alma konusunda kararsız kalanları Mayer Su Arıtma firmamıza yönlendirmek isterim. Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlarını ister sitede isterseniz de telefon ile ulaşarak alabilirsiniz.

Mineralleri Öldürmeyen Su Arıtma Cihazı
Mineralleri Öldürmeyen Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı Mineralleri Öldürür mü ?

Bu sorunun yanıtı oldukça basit ve ikna edicidir. Sizlere şöyle söyleyebiliriz ki, bazı filtreler mineralleri arıtır bazıları ise arıtmaz. Ya da daha sonradan mineraller yine filtreler yardımı ile suya eklenir. Yani su arıtma cihazı mineralleri öldürür gibi bir kavram kesinlikle yanlıştır. Çünkü bu durum tamamen su arıtma cihazı alırken seçtiğiniz filtrelere bağlı bir durumdur. Siz sudaki mineralleri arıtacak ve üstüne bir de suya mineral ekleyecek filtreleri almazsanız, elbette suyunuz mineralsiz kalacaktır. Ama minerallerin filtre ile eklenmesini sağlar ya da mineralleri hiç arıtmamak için uygun filtre alırsanız böyle bir sorun kesinlikle olmayacaktır.

n11.com ve hepsiburada.com gibi sitelerde firmamızın satış dükkanları bulunmaktadır. Bu dükkanlarda mineralleri öldürmeyen tesisat tipi su arıtma cihazları bulunmaktadır. Fakat bu filtreler sadece tesisat tipi su arıtma cihazlarında değil kapalı veya açık kasa su arıtma cihazlarında da sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.Yani sonuç olarak varmış olduğumuz özet şudur ki; su arıtma cihazları mineralleri öldürmez, mineralleri öldürmeden suyu arıtmak seçtiğiniz filtreler ile ilgilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir