İş Yeri Su Arıtmalı Sebilleri

Evinizde tükettiğiniz su gerçekten temiz ve bundan memnunsanız ve bu kaliteli suyun iş yerinizde de elinizin altında olmasını istiyorsanız, iş yerleri için su arıtmalı sebillerinden satın alabilirsiniz. Su arıtmalı sebili normal ev tipi su arıtma cihazlarına göre kapasitesi daha yüksek olabilir. Ayrıca pompalı şekilde de kullanılabilir. Su arıtma cihazının pompalı olmasının sebebi, şebekeden gelen suyun basıncının düşük olması ile alakalıdır. Eğer şebekeden gelen su yeteri kadar basınçla geliyorsa, pompaya ihtiyaç duymazsınız.Su arıtma sebillerinin en önemli avantajlarından bir tanesi de istenildiğinde soğuk ya da sıcak su verebilmesidir. Kendi isteğinize göre soğuk ve sıcak suyu karışım yaparak istediğiniz sıcaklık derecesinde de su edinebilirsiniz.

su arıtmalı sebili
su arıtmalı sebili

Su arıtma sebilleri normal tezgah altı su arıtma cihazlarına göre daha pahalıdır.Gerek sıcak su ve soğuk su özelliği,kasası,özellikleri ile fiyatta değişiklikler olmaktadır. İş yerinize su arıtma sebili alarak, çalışanlarınızın sağlıklı bir su tüketmesini sağlayabilirsiniz. İş yerinize sürekli olarak damacana su almanız, maliyeti bitmek bilmeyen bir kalem ürün oluşturur. Damacana su siparişi vermemek, elinizin altında her daim temiz suyu bulmak, çalışanlarınız ve kendiniz için hazır temiz bir su tüketmek istiyorsanız siz de su arıtma sebillerinden alabilirsiniz. Su arıtma sebilleri filtre olarak normal su arıtma cihazları ile aynıdır. Siz şebeke suyunuzun özelliklerine bağlı olarak filtre seçimini yapabilirsiniz.Su arıtma filtrelerinizin bakımını da düzenli aralıklar ile yaparsanız, almış olduğunuz su arıtma sebilini sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanabilirsiniz.

Su arıtma sebilleri hakkında aklınıza takılan başka sorular varsa aşağıya yorum olarak yazabilir ve bilgi alabilirsiniz. Su arıtma sebillerinin dışında eğer evinize su arıtma cihazı almak istiyorsanız ev tipi su arıtma sayfamıza bakabilirsiniz.

İş Yeri Su Arıtmalı Sebilleri” için 2 yorum

 • 12 Eylül 2019 tarihinde, saat 23:24
  Permalink

  İş yerimize su arıtmalı sebil aldık ben gerçekten bu cihazdan çok memnunum tertemiz tadı güzel olan suyu ister sıcak ister soğuk veriyor su konusunda tüm ihtiyaçlarımıza yanıt veriyor.

  Yanıtla
 • 14 Eylül 2019 tarihinde, saat 16:28
  Permalink

  İş yerimize biz de arıtma sebil aldık gerçekten çok kullanışlı bir ürün. Yaz kış her türlü su ihtiyacına cevap veren bir ürün. Tek negatif yani biraz pahalı bir ürün.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir