Ar-Ge Çalışmalarımız

Hayatı kolaylaştıran, katma değeri yüksek, benzersiz ürünler keşfetmek Mayer Kimya'yı geleceğe taşıyacak kesin formüldür. Tüm enerjimizi yaşadığımız çevreye etkisi en düşük ürünler geliştirmek ve ekonomiye sunmaya adadık.

Ar-Ge departmanımız rakiplerimizi değil müşterilerimizi düşünerek tasarım yapar. Tasarım 4 ana başlıkta toplanır.

  1. Temel Araştırma
  2. Uygulamalı İnceleme
  3. Deneme, Yanılma, Geliştirme
  4. Kullanılabilir Hale Getirme

Proje üreten firma kimliğiyle ve uzun yılların tecrübesiyle farklı bir kulvarda yeralan Mayer, her zaman sektörünün öncü firması olmuştur.

Projelerimiz

SKYFILTER PROJECT
Gelişen yüzey kaplama teknolojisini solda prototipleri görünen,SKYFILTER ürünümüze uygulayarak, suda bulunan partikülleri hiçbir,kimyasal kullanmadan 12 lt/sn debiye kadar 100 mikron hassasiyetle,filtrelemeyi başardık. Üstelik SKYFILTER hiçbir sarf malzemesi,,enerji ve atıksu oluşturmuyor. Son derece başarılı olan ürünün,satılabilir maliyetlere çekilmesi aşamasındayız.

CHLOR+100 PROJECT
Elektriğin sürtünme gücünü, klor reaksiyonunda kullanarak , su dezenfektanı olarak kullanılan klorun etkisini 100 katına çıkaran bir reaktör geliştirmekteyiz. Böylece klor etkisi 100 misline çıkarken klor harcaması da 100 misli azalacak.

LEMoZON PROJECT
Atık çöplerden kaynaklanan suyun kendi kendini temizleyebilmesi için, çöpün kendisinden elde edilen enerjiyi elektriğe çeviren ve elektrikle ozon üretip atıksuyu dezenfekte etmeyi amaçladığımız LEMoZON projemizi tamamlamak üzereyiz. Proje öncelikle şehre yakın çöp alanlarında kullanılacak arkasından şehir içindeki kötü ortam yaratan çöp konteynırlarına kadar indirgenecektir.

SİSTEMLER

Saf Su Sistemleri
Genel Su Arıtma Sistemleri
Dezenfeksiyon Sistemleri
İçme Suyu Sistemleri
Su Arıtma Kimyasalları
Su Arıtma Mineralleri

Mayer Su Arıtma - Her Hakkı Saklıdır. 2016 ©